خرید وسایل بازی پارکی

خرید وسایل پارکی - مهدکودکی با ارسال رایگان

خرید وسایل بازی پارکی و فضای باز تولیدی ساحل

خرید وسایل بازی پارکی و مهدکودکی اهمیت بسیاری دارد. تجهیزات بازی پارکی می‌توانند به توسعه فیزیکی و ذهنی کودکان کمک کنند و آن‌ها را به فعالیت‌های سرگرم‌کننده و تعاملی در فضای باز تشویق کنند. این وسایل بازی شامل انواع تجهیزات  برای فضاهای باز مانند پارک‌ها، مهدکودک‌ها و محل‌های عمومی است.

وسایل بازی مهدکودکی نیز در ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های کودکان نقش بسزایی دارند. این وسایل شامل مجموعه بازی پارکی،ست بدنسازی، استخرتوپ و سازه های فلزی مثل سرسره می‌شوند. خرید این وسایل مهدکودکی می‌تواند به والدین و مراکز مهدکودک کمک کند تا به کودکان فرصتی برای بازی و یادگیری فراهم کنند

مجموعه های بازی پارکی

 این دسته از محصولات ترکیب فلز و پلی اتیلن دارای uv جهت مقاومت در برابر افتاب مناسب فضای باز می باشد،مناسب پارک ها،مهدکودک،خانه بازی،باغ و ویلا،رستوران های روباز و سرپوشیده می باشد.

مجموعه پارکی فضای باز

ست بدنسازی

ست های بدنسازی پارکی با کیفیت بی نظیر از جنس فلز مرغوب با رنگ های کوره ای و قطعات پلی اتیلنی مقاوم که باعث بهبود کارایی دستگاه میشود و شامل تردمیل،گام زن،مسگری،دوچرخه،اسکی فضایی مخصوص فضاهای باز ، مراکز تفریحی، و خانه بازی ها برای سنین مختلف کودکان و بزرگسالان عرضه میگردد.

ست بدنسازی خانه بازی | وسایل بازی پارکی

سازه های فلزی

سازه های فلزی  که شامل تمامی محصولات فلزی اعم از تاب های فلزی پارکی،الاکلنگ های دو و چهار نفره،چرخ و فلک های چندنفره وبازی های تور و طنابی میباشد و مناسب فضای باز مهدکودک،ویلا ، باغ و پارک های شهری می باشد.

وسایل بازی پارکی فضای باز | تاب فلزی | تولیدی ساحل

کفپوش و سایر تجهیزات

اقلام ضروری برای تجهیز و راه اندازی و همچنین ایمن سازی فضای بازی کودکان در مهدکودک ها و خانه های بازی و منازل بسیار پر کاربرد می باشد.

کفپوش گرانول

امنیت وسایل بازی پارکی

هنگام خرید وسایل بازی پارکی برای فضای باز و مهدکودکی، ملاحظات مهمی وجود دارد. اولاً، امنیت کودکان باید در اولویت باشد و وسایل بازی  پارکی باید با استانداردهای ایمنی مطابقت داشته باشند. همچنین، وسایل بازی باید به سن و توانایی کودکان مناسب باشند تا به آن‌ها اجازه تجربه‌ی موفقیت و خودباوری بدهند.

جنس تجهیزات پارکی فضای باز

وسایل بازی  پارکی فضای باز فعالیت‌های جسمی و حرکتی کودکان را تشویق می‌کنند و در طبیعت و جهان اطراف آن‌ها تعامل را ارتقا می‌دهند. از همین روی  در فضاهای باز و پارک ها بیشترین کاربرد را دارند . در نتیجه جنس وسایل بازی فضای باز عموما از فلز و پلی اتلین های مقاومت به حرارت و نور آفتاب ساخته می شوند.

قیمت وسایل بازی پارکی و مهدکودکی

خرید وسایل بازی برای فضای باز و مهدکودک  نیازمند بررسی کیفیت و مقایسه قیمت‌ها است تا بهترین گزینه برای محیطی امن، آموزشی و سرگرم‌کننده فراهم شود.

تولیدی ساحل ، همواره سعی کرده به عنوان تولید کننده و بورس وسایل بازی پارکی و فضای باز در تهران ، بهترین قیمت و کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه بدهد.

بهترین وسایل بازی پارکی

انتخاب بهترین وسایل بازی پارکی مهدکودکی نیز باید بر اساس نیازها و رشد کودکان طراحی شده باشند. این وسایل شامل مجموعه بازی های پارکی پلی اتیلنی ، تاب های فلزی پارکی،الاکلنگ های دو و چهار نفره،چرخ و فلک های چندنفره وبازی های تور و طنابی است. این وسایل  به کودکان کمک می‌کنند تا در حوزه‌های مختلف از جمله توسعه حرکتی، هماهنگی دست و چشم، تقویت حواس و بهره‌وری آموزشی پیشرفت کنند.

کاتالوگ مهدکودکی

برای اطلاعات بیشتر میتونید کاتالوگ ما را دریافت کنید.