خرید مبلمان باغی و ویلایی

تست - محصولات ویلایی و باغی | تولیدی ساحل

تجهیزات باغی ویلایی و فضای باز تولیدی ساحل

خرید مبلمان باغی و ویلایی  یکی از عوامل مهم در طراحی و تجهیز فضاهای خارجی است. مبلمان باغی و ویلایی، مجموعه‌ای از قطعات و محصولات طراحی شده همچون : میز و صندلی باغی، صندلی تابی، صندلی‌ حصیری یا تخت کنار استخر است  که برای استفاده در فضاهای باز و باغ‌ها و ویلاها مناسب هستند. این نوع مبلمان، علاوه بر ارائه راحتی و آسایش، به فضا زیبایی و جذابیت می‌بخشد و باغ و ویلا را به محلی دلنشین برای استراحت و تفریح تبدیل می‌کند.

میز و صندلی حصیری

میز و صندلی حصیری دستبافت کیفیت مناسبی دارند که می‌توان در باغ، ویلا، روف گاردن و رستوران از آن استفاده کرد‌.

میز و صندلی فلزی

میز و صندلی فلزی از استحکام و دوام قابل توجهی برخوردار هستند که در فضای باز از جمله حیاط، باغ و ویلا قابل استفاده است.

میز و صندلی ریختگی آلومینیومی

میز و صندلی آلومینیومی مناسب‌ترین نوع مبلمان فضای باز برای شرایط آب و هوایی مرطوب می‌باشد و در تمام اقلیم‌ها می‌توان از این مدل میز و صندلی استفاده کرد.

تاب و تخت کنار استخر

تاب باغی فلزی با نشیمن راحت و بسیار مقاوم را می‌توان در حیاط و یا روف گاردن قرار داده .همچنین در روزهای گرم تابستان تخت کنار استخری گزینه مناسبی برای آفتاب گرفتن می‌باشد.

باربیکیو و آتشدان

باربیکیو گازی و باربیکیو ذغالی بهترین گزینه برای لذتی دو چندان جهت طبخ غذا در کنار عزیزانتان می‌باشد‌.

سایه بان و لوازم جانبی

سایه بان ضد آب و با کیفیت را می‌توان مناسب با فضایی که در اختیار دارید انتخاب کنید. همچنین آلاچیق‌های بسیار زیبا و با دوام را در روف گاردن و یا باغ خود می‌توانید قرار دهید.

خرید تجهیزات باغی و ویلایی

هنگام خرید مبلمان باغی و ویلایی، برخی از نکات و عوامل مهم را در نظر بگیرید. ابتدا، نیازها و طرح‌های خود را مشخص کنید. بررسی کنید که در فضای خارجی خود به چه نوع مبلمانی نیاز دارید؛ آیا میز و صندلی باغی، صندلی تابی، صندلی‌ حصیری یا تخت کنار استخر می‌خواهید.

جنس مبلمان فضای باز

در انتخاب تجهیزات باغ و ویلا، مواد ساخت و کیفیت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است از مبلمانی با مواد مقاوم در برابر آب، نور خورشید و شرایط جوی سخت استفاده کنید. 

موادی مانند روکش پارچه‌ای مقاوم به آب، چوب یا فلز با روکشی ضد زنگ مناسب هستند.  صندلی های حصیری و یا مبلمان الومینیومی از بهترین نمونه جنس های قابل استفاده در این زمینه می باشند.

قیمت مبلمان باغی

قیمت مبلمان باغی و ویلایی هم یکی از عوامل قابل توجه است. تعیین بودجه‌ای که می‌توانید برای خرید مبلمان باغی و ویلایی هزینه کنید و انتخاب محصولاتی با بهترین رابطه کیفیت و قیمت، مهم است.

بهترین گزینه خرید از تولیدی ها به قیمت عمده است. تولیدی ساحل بهترین قیمت  را به علت تولیدی بودن و دخالت نداشتن واسطه به شما اراعه می دهد.

همچنین شما از گارانتی چند ساله و خدمات پس از فروش تولیدی ساحل برخوردار خواهید بود.

 

مبلمان باغی و ویلایی دست دوم

تولیدی ساحل ، خرید تجهیزات باغ و ویلای دست دوم مانند : تخت کنار استخر دست دوم ، صندلی حصیری دست دوم و به طور کلی مبلمان فضای باز دست دوم را به علت نداشتن گارانتی و عدم اطمینان از نحوه ی نگهداری ، توصیه نمی کند.

در نهایت، پیش از خرید، نظرات و تجربیات دیگران را در مورد مبلمان باغی و ویلایی بخوانید و از فروشگاه‌ها و برندهای معتبر خرید کنید تا از کیفیت و خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید کاتالوگ ما را دریافت کنید.