خرید تجهیزات خانه بازی تولیدی ساحل

وسایل خانه بازی و مهدکودک

خرید وسایل بازی فضای باز و مهدکودکی و وسایل بازی پارکی به قیمت عمده

میز و صندلی

میز و صندلی های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن بسیار مقاوم در طرحهای مختلف با ابعاد استاندارد برای استفاده آسان کودکان و حتی خود مادر یا مربی می باشد.

تاب و سرسره

تاب و سرسره کودک از جنس پلی اتیلن با مقاومت بالا می باشد.
این دسته از تاب و سرسره ها مناسب کودکان ۱ تا ۷ سال جهت مصارف خانگی،خانه بازی و مهدکودک ها می باشد.

الاکلنگ و بازی های حرکتی مهارتی

تعادلی یا الاکلنگ یک بازی مهیج و سرگرم کننده که میتوان کودک شما را ساعت ها سرگرم کند این محصول برای کودکان بالای ۶ ماه کاربرد دارد

استخر توپ و ترامپولین

استخر توپ این گروه از محصولات برای کودکان ۲ ماه به بالا کاربرد های مختلفی دارد،استخر توپ با انواع متفاوت جنس ها به مادران در خانه کمک میکند که کودک خود را با محافظت بالا ساعت ها سرگرم کنند این محصول مناسب خانه،مهدکودک،خانه بازی و حتی حیاط خانه شما می باشد.

دستگاه های برقی

 شامل تکان دهنده های سکه ای کودک، ایرهاکی، هنداسپید، مری گرند یا کف گردو چرخ و فلک که برای خانه بازی ، شهربازی های سرپوشیده یا فضای باز استفاده میشود و بسیار کاربرد دارد.

مجموعه وسایل بازی پارکی | تولیدی ساحل

خانه مشاغل

خانه مشاغل بسیارپرکاربرد برای اینده کودک شماست این محصولات چوبی هستند و با فضای شبیه سازی شده کمک میکند تا کودکان شما با شغل های اینده آشنا شوند وبرای رشد فکری و شخصیت کودک بسیار مفید می باشد.

سازه های بادی و سافت پلی

سازه های بادی در گروه وسایل پارکی کودک با ابعاد و طرح های درخواستی شما تولید و عرضه می شود این سازه ها فضای امنی است با تجربه جدید لذت بازی را در کودک چند برابر می کند.

کفپوش و سایر تجهیزات


اقلام ضروری برای تجهیز و راه اندازی و همچنین ایمن سازی فضای بازی کودکان در مهدکودک ها و خانه های بازی و منازل بسیار پر کاربرد می باشد.

ماشین بازی پارکی | وسایل بازی پارکی و فضای باز تولیدی ساحل

برای اطلاعات بیشتر ،
میتونید کاتالوگ ما را دریافت کنید.

بهترین قیمت
کامل ترین جزییات
آموزش چیدمان